Üye Giriş / Yeni Kayıt
Ana Sayfa Sepetim
Kargo ve Teslimat

Teslimat / Sevkiyat

Türkiye’nin tüm illerine ÜCRETSİZ TESLİMAT!

www.bilgeyapim.net, Türkiye geneline mobilya dağıtımı yapan ve konusunda profesyonelliğini kanıtlamış olan nakliye firmaları ile ürünlerinizi (bina dış kapı önüne kadar)  adresinize teslim etmektedir Ürünlerimizin hepsi sigortalı olarak sizlere teslim edilmektedir.

Hizmet aldığımız nakliye firmaları çok nadiren de olsa bazı il ve ilçe merkezlerine araçların girmemesi gibi durumlar ile karşılaşabiliyorlar.

     Ancak ürünlerinizi firmamız size en yakın noktaya kadar teslim etmektedir. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bize www.bilgeyapim.net adresimizden mail gönderebilir ya da 05326054020 nolu telefon numaramızdan anında bize ulaşabilirsiniz:

 

Sipariş ve Teslimat

www.bilgeyapim.net sitemiz üzerinden kolaylıkla siparişlerinizi verebilirsiniz.

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler stoklarımızda var ise ortalama 5 ila 7 iş gününde teslim edilecektir.

Siparişini verdiğiniz ürünler stoklarımızda mevcut değil ise ortalama -ürününe göre- 10 ila 30 iş gününde, teslim edilecektir.

Siparişinizin durumunu dilediğiniz zaman 05326054020 nolu telefon dan sorabilirsiniz.

Siparişinizin size hızlı ve sağlıklı bir biçimde ulaştırılması için dikkat etmeniz gerekenler: Öncelikle üye bilgilerinizi doğru bir şekilde girmelisiniz. Siparişinizle ilgili ödemenizi ödeme seçeneklerinde yer alan yöntemlerden biriyle gerçekleştirmelisiniz.

Teslimat Koşulları

İster kredi kartı olsun ister banka havalesi, bütün ödeme şekillerinde ürün teslimatı, ödemeyi gerçekleştiren kişiye yapılabildiği gibi siparişi veren kişinin belirteceği 3'üncü şahıslara da yapılabilir. Bu durumun bize bildirilmesi yeterlidir. Teşekkürler.